Skip to content

renovace vašich disků

Vážení zákazníci,

s potěšením Vám sdělujeme, že jsme v závěru roku 2022 uzavřeli spolupráci s firmou RENOKOL, odborníkem v oblasti renovace disků. Tuto službu jsme si přáli našim zákazníkům poskytnout již po mnoho let a s radostí tedy tuto možnost nyní nabízíme.

RENOKOL je zkušená společnost, která v současnosti expanduje do online světa pod novým brandem. Je pro nás významným oceněním, že jsme byli touto firmou vybráni pro spolupráci.

V našem servisu naleznete katalog s širokou nabídkou barevných variant, které RENOKOL nabízí. Společnost poskytuje nejen renovaci a lakovaní disků, ale také nabízí služby jako rovnání a sváření.

V případě zájmu o renovaci disků, můžete je přinést přímo do našeho pneuservisu. Odtud je převezme kurýr společnosti RENOKOL a po zhruba dvou až třech týdnech budou Vaše zrenovované disky připraveny k vyzvednutí přímo u nás.

Pokud jde o otázku ceny za tyto služby, můžete si ji jednoduše zjistit pomocí online kalkulátoru na webových stránkách renokol.cz. V případě, že byste potřebovali s určením ceny pomoci, naši zaměstnanci Vám s tím rádi pomohou při Vaší návštěvě v našem pneuservisu.

Děkujeme Vám za Vaši důvěru a těšíme se na setkání s Vámi.

Zde jsme si pro Vás připravili digitální katalog, který si lze prohlédnout také přimo v našem pneuservisu.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

 

Firma renokol si pro Vás připravila video ukázku jak to u nich při renovaci probíhá.

Call Now ButtonKlikněte a volejte!