Skip to content

Pneuservis Mariánské Lázně disponuje tímto vybavením

NOVINKA

ROAD FORCE

Road Force je nejrychlejší diagnostická vyvažovačka na trhu, která provádí tradiční vyvažování a měření přítlačné síly na vozovku Road Force Measurement® za kratší dobu, než jakou zabere běžné vyvažování.

na čem přezouváme road

Road force v kostce

optický systém, který elimunuje chyby
„jízdu jako s novým vozidlem“ díky diagnostice přítlačného válce.
vycentrování pomocí patentovaného automatického systému CenteringCheck®
Maximalizujte efektivitu pomocí technologie SmartWeight
Skutečná samokalibrace s patentovanou automatickou kalibrací eCal.
REVOLUTION
na čem přezouváme revo
Stroj na výměnu pneumatik Revolution ™ je skutečně jedinečný. Tento plně automatický měnič pneumatik je nejsnadnějším měničem pneumatik pro použití v průmyslu a uznává se za ocenění Motor Magazine Top 20 Tools, stejně jako s cenou PTEN Innovation Award a ocenění People’s Choice Award za ceny PTEN All. Tuto informaci vám přináší váš Pneuservis Zámeček Hamrníky Mariánské lázně.
ER100 EVO
na čem přezouváme evo
Kompletně vylepšený vyvažovač kol CEMB za několik vteřin a bez manuálního zásahu jménem obsluhy stroj automaticky rozpozná všechny rozměry kol, nevyváženost, vnitřní a vnější excentricitu kol a ráfku, hloubku a kuželovitost. Jako jediní v Mariánských Lázních vydáváme protokoly a záruční listy ke každému kolu. Tuto informaci vám přináší váš Pneuservis Zámeček Hamrníky Mariánské lázně.
Giuliano S224
na čem přezouváme giu
Model S224 je automatický měnič pneumatik Giuliano, vhodný pro kola a motocykly s rozměry ráfku 10 „až 22“. Tento model S224 může být vybaven řadou příslušenství včetně výměnného systému montážní hlavy. Tuto informaci vám přináší váš Pneuservis Zámeček Hamrníky Mariánské lázně.
Call Now ButtonKlikněte a volejte!