Pneuservis Mariánské Lázně disponuje tímto vybavením

REVOLUTION
hunter
Stroj na výměnu pneumatik Revolution ™ je skutečně jedinečný. Tento plně automatický měnič pneumatik je nejsnadnějším měničem pneumatik pro použití v průmyslu a uznává se za ocenění Motor Magazine Top 20 Tools, stejně jako s cenou PTEN Innovation Award a ocenění People’s Choice Award za ceny PTEN All. Tuto informaci vám přináší váš Pneuservis Zámeček Hamrníky Mariánské lázně.
ER100 EVO
ER100-EVO-SX
Kompletně vylepšený vyvažovač kol CEMB za několik vteřin a bez manuálního zásahu jménem obsluhy stroj automaticky rozpozná všechny rozměry kol, nevyváženost, vnitřní a vnější excentricitu kol a ráfku, hloubku a kuželovitost. Jako jediní v Mariánských Lázních vydáváme protokoly a záruční listy ke každému kolu. Tuto informaci vám přináší váš Pneuservis Zámeček Hamrníky Mariánské lázně.
Giuliano S224
Guliano s224
Model S222 je automatický měnič pneumatik Giuliano, vhodný pro kola a motocykly s rozměry ráfku 10 “až 22”. Model S222 může být vybaven řadou příslušenství včetně výměnného systému montážní hlavy. Tuto informaci vám přináší váš Pneuservis Zámeček Hamrníky Mariánské lázně.
Call Now ButtonKlikněte a volejte!